راهنمای رزرو اتاق

در این قسمت راهنمای جامع به منظور رزرو هتل/اقامتگاه‌ها ارائه شده است. به منظور رزرو ابتدا به صفحه اصلی سامانه امور رفاهی دانشگاه صنعتی خواجه نصیر مراجعه کنید.

در این قسمت باید نام اقامتگاه/هتل مورد نظر و تاریخ ورود و خروج خود را وارد کنید. در صورتی که این اطلاعات را تکمیل نکنید گزینه جستجو کار نمی‌کند.

پس از انتخاب تاریخ بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا به صفحه‌ای مشابه زیر هدایت شوید.

در این صفحه لیست اتاق‌های موجود برای این اقامتگاه/هتل و زمان‌های قابل رزرو آن‌ها قابل نمایش است. ضمن اینکه اطلاعات کلی در مورد هتل، امکانات، موقعیت بر روی نقشه، گالری تصاویر و سایر توضیحات مربوطه نیز در این صفحه قابل مشاهده هستند.

در مرحله بعدی بر روی دکمه مشاهده تقویم کلیک کنید تا لیست روزهای قابل رزرو را مشاهده کنید.

روز مورد نظر خود را مشابه تصویر زیر انتخاب کنید. دقت کنید که در صورتی که دوره به صورت قرعه‌کشی تعریف شده باشد امکان انتخاب تنها یک دوره چند روزه وجود دارد.

حال بر روی گزینه انتخاب و انتقال به صفحه رزرو اتاق کلیک کنید تا به صفحه نهایی‌سازی فرايند رزرو هدایت شوید.

در این صفحه یک فاکتور اولیه از هزینه قابل پرداخت به شما ارائه خواهد شد. در صورتی که همه موارد را می‌پذیرید به انتهای صفحه بروید. در صورتی که قبلا لاگین نکرده باشید نیاز است تا لاگین کنید. پس بر روی دکمه زیر کلیک کنید:

حال صفحه لاگین به شما نشان داده می‌شود که در این مرحله باید با شماره موبایل خود یا با استفاده از نام کاربری و پسوردی که برای شما تعریف شده است لاگین کنید.

در نهایت گزینه رزرو برای شما فعال شده و در صورت تایید همه موارد تایید نمایید تا درخواست شما ثبت شود.

در صورتی که دوره به صورت قرعه‌کشی تعریف شده باشد درخواست شما در صف قرارداده می‌شود تا در تاریخ مورد نظر قرعه‌کشی صورت بگیرد و در صورتی که برنده شوید به شما اطلاع رسانی می‌شود تا در زمان مربوطه هزینه اقامتگاه را پرداخت کنید. در غیر این صورت به شما مهلت داده می‌شود تا با اتصال به درگاه هزینه اقامتگاه را پرداخت کنید تا رزرو شما نهایی شود. دقت شود تا زمانی که پرداخت نهایی صورت نگرفته باشد، درخواست شما هنوز تایید نهایی نشده است!

جهت ورود به سیستم امور رفاهی دانشگاه صنعتی خواجه نصیر، لطفا شماره همراه خود را وارد نمایید تا کد فعال‌سازی یک بار مصرف برای شما ارسال شود.

لاگین با نام کاربری و پسورد

کد اعتبار سنجی به شماره همراه [[mobileInput]] ارسال شد. لطفا کد را در قسمت زیر وارد نمایید.

زمان باقی‌مانده: [[counter]] ثانیه

لطفا جهت تکمیل پروفایل خود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

لطفا نوع کاربری خود را انتخاب کنید:


در هر زمان می‌توانید از منوی بالا سمت چپ گزینه پروفایل، اطلاعات خود را به روز رسانی نمایید.

شما هنوز شماره موبایل خود را ثبت نکرده‌اید. لطفا جهت استفاده از امکانات امور رفاهی دانشگاه صنعتی خواجه نصیر، شماره همراه خود را وارد کنید تا یک کد فعال‌سازی برای شما ارسال شود.

کد اعتبار سنجی به شماره همراه [[mobileInput]] ارسال شد. لطفا کد را در قسمت زیر وارد نمایید.

زمان باقی‌مانده: [[counter]] ثانیه

جهت ورود به سیستم نام کاربری و پسورد خود را وارد کنید.

لاگین با شماره همراه

[[ errorMessage ]]